Recenzje

Oryginalne wypowiedzi / wpisy klientów można obejrzeć wchodząc na profil Ludwinowska Studio Architektury na Facebook’u

Agnieszkę Ludwinowską polecił mi przyjaciel. Projekt, został wykonany zgodnie z moimi oczekiwaniami zaś Pani Agnieszka dołożyła wszelkich starań żeby realizacja dokonała się z najwyższą dbałością o szczegóły. Pani Agnieszka była także odpowiedzialna za dobór podwykonawców oraz nadzór wykonawczy nad inwestycją do momentu wyjścia ostatniego podwykonawcy - co było dla mnie krytycznym warunkiem przy wyborze architekta. W całej współpracy z Panią Agnieszką najbardziej podobało mi się to że poświęcała ona masę czasu na dobór materiałów wykończeniowych - liczył się każdy, nawet najmniejszy detal (min. kamienia naturalnego, przy poszukiwaniu którego bezpardonowo spędziła ona kilkadziesiąt godzin podróżując pomiędzy kolejnymi dostawcami, dobierając do projektu kamień idealny). Dzięki jej zaangażowaniu i pasji udało się stworzyć piękne i niesamowicie unikalne wnętrze w sercu Warszawy. Proces wyboru architekta, który w pełni poświęci się projektowi już sam w sobie nie jest prostym zadaniem, dlatego polecam Panią Agnieszkę.
Tomasz, Projekt Skylights
Od samego początku współpracy z Panią Agnieszką Ludwinowską czułam, że jestem w dobrych rękach. Pani Agnieszka nie tylko świetnie rozumiała moje potrzeby, ale także potrafiła je przełożyć na niezwykle oryginalne i przemyślane rozwiązania aranżacyjne dla mojego mieszkania na Warszawskich Kabatach. Współpracując z Panią Agnieszką, zauważyłam, że cechuje Ją nie tylko profesjonalizm i umiejętność słuchania klienta, ale również dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Jej kreatywność i wizja przekształciły moje mieszkanie w miejsce, które idealnie odpowiada mojemu stylowi życia i potrzebom. Jednym z najbardziej istotnych elementów współpracy z Panią Agnieszką było Jej podejście do wyboru kolorów i materiałów. Pani Agnieszka nie bała się eksperymentować, jednocześnie zachowując harmonię i spójność. Efektem tego jest mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesność, elegancję i wyjątkowy charakter. Pani Agnieszka Ludwinowska jest nie tylko utalentowanym architektem wnętrz, ale także osobą ciepłą, życzliwą i otwartą na potrzeby klienta. Jej zaangażowanie i pasja sprawiają, że współpraca z nią to czysta przyjemność. Dzięki Niej moje mieszkanie na Kabatach stało się moim wymarzonym azylem! Serdecznie polecam usługi Pani Agnieszki każdemu, kto marzy o pięknie zaaranżowanym wnętrzu!
Justyna Weronika Nasiłowska
„Agnieszko, współpraca z Tobą przy projekcie i jego realizacji to była prawdziwa przyjemność. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zrealizowanie projektu „DOM” z Tobą. Udało Ci się nie tylko perfekcyjnie zaprojektować wnętrze, ale przeprowadzić mnie przez remont, wykończenie, pomoc w wielu decyzjach. Bardzo dziękuję również za rekomendacje świetnych i sprawdzonych fachowców, z którymi współpracowałam przy realizacji projektu. Każdy z nich był super profesjonalistą w swoim zawodzie i dzięki ich zaangażowaniu i solidności, wszystko przebiegło super. Udało Ci się zaprojektować i stworzyć miejsce, które cieszy nas już od roku, w którym lubimy przebywać. Bardzo Ci za to dziękuję i polecam z pełnym przekonaniem każdemu!”
Elena Dzieniowska
„O Pani Agnieszce usłyszałam po zobaczeniu realizacji jednego z jej projektów, którym był dom znajomych. Już wtedy dało się zauważyć, że jej prace to nie tylko piękne wizualizacje, ale też praktyczne rozwiązania w ponadczasowym stylu. Kiedy mi samej przyszło stanąć przed procesem aranżacji apartamentu nie miałam wątpliwości do kogo się zwrócić. Pani Agnieszka od samego początku uważnie słucha potrzeb klienta. Umie bezbłędnie wyczuć gust i oczekiwania drugiej osoby. Projekt, który otrzymałam doskonale łączył wszystkie elementy, o których wspomniałam Pani Agnieszce w trakcie naszych spotkań. Wszystko było idealnie wyważone, eleganckie, klasyczne, a jednocześnie ciepłe, nowoczesne i przede wszystkim użyteczne. Pani Agnieszka poleciła świetnych specjalistów, których prace koordynowała przez cały okres realizacji projektu, zawsze była dostępna i szybko odpowiadała na pytania lub wątpliwości. Cierpliwie pomagała w doborze elementów wystroju, od największych po najmniejsze dodatki. Zawsze profesjonalna i konkretna. Bardzo dziękuję ☺️”
Anna Lancka-Szobska
“Pani Agnieszka projektowała dla nas niewielką przestrzeń , tzn. kuchnię z jadalnią . Powstał projekt , którym jesteśmy oczarowani! DAISIES podoba się bardzo zarówno męskiej części rodziny, która domagała się nowoczesnego wnętrza, jak i mnie , której zależało na odrobinie kobiecości i smaku. Projekt oprócz tego , że pięknie się prezentuje jest też bardzo przemyślany i funkcjonalny . W pełni wykorzystuje zastaną przestrzeń , podkreślając ciekawe elementy i sprytnie maskuje mankamenty pomieszczenia. Oprócz projektu otrzymałam także wskazówki dotyczące jego realizacji , materiałów , wyposażenia oraz kontakty , o które prosiłam . Jesteśmy w trakcie remontu i świadomość, że każde pytanie i wątpliwość nie pozostanie bez sensownej odpowiedzi jest bardzo uspokajająca i bezcenna 🙂 Zdecydowanie polecam współpracę z panią Agnieszką każdemu , kto chce dobrze czuć się we własnym wnętrzu! “
Katarzyna Dembowy
„Współpraca z Panią Agnieszką na każdym etapie była czystą przyjemnością. Pełen profesjonalizm zarówno koncepcyjnie jak i w realizacji projektu. Architektka przez duże A, która przykłada uwagę zarówno do funkcjonalności i piękna wystroju jak i do tego co w duszy gra zlecającemu. Rozwiązania niemal oczywiste na pięknych wydrukach, na które samemu się nie wpadło – w pakiecie. Co szczególnie ważne – Pani Agnieszka zawsze odbiera/oddzwania, jak również angażuje się w realizację – uczestniczy w spotkaniach z wykonawcami, co ważne, gdy ma się miałkie pojęcie o remontach. Wraz z projektem otrzymałam kontakty do Wykonawców poszczególnych elementów, a Ci okazali się być równie uważnymi profesjonalistami w swoich dziedzinach jak miłymi i życzliwymi ludźmi, których prace zwyczajnie chce się mieć w domu. Okazuje się, że czas remontu kojarzący się dotąd nerwowo, może być miłym i dającym satysfakcję procesem. Z całą pewnością jest to zasługa atmosfery, którą nie wiem czy świadomie kreuje czy też nadaje naturalnie – Pani Agnieszka. Dziękujemy po stokroć za nadanie kierunku przemianie naszego domu, który także za sprawą dobrych skojarzeń i wspomnianej dobrej atmosfery staje się uporządkowaną i klimatyczną przystanią.”
Beata Karpińska
”Nigdy nie myślałam, że praca nad projektem wnętrz może być tak sprawna i przyjemna a efekt trafiony w 100%. Poznaliśmy Agnieszkę przy projekcie wnętrz naszego domu. Projekt koncepcyjny 200 m2 zajął jej zaledwie miesiąc. Przedstawiliśmy jej nasze preferencje i inspiracje a ona połączyła je w doskonałe wnętrze, którego do samego końca nie chciała nam zaprezentować cząstkowo. Co czyni Agę naprawdę dobrą w jej pracy to: umiejętność wczucia się w czyjś gust, rozstrzygania sporów pomiędzy klientami, którzy nierzadko mają rozbieżne opinie oraz duża pewność siebie! Pewność siebie ma w jej przypadku silne podstawy: zna swój fach i ma dużo doświadczenia.”Ewa Ereminowicz „Pracując z Panią Agnieszką nad projektem czułam jakby czytała w moich myślach. Następnie urzeczywistniła moje marzenia przelewając to na papier. Pani Agnieszka to przede wszystkim doskonala mieszanka profesjonalizmu, perfekcji i artystycznej duszy. P.S. przejrzałam tysiące portfolio projektantów ale kiedy trafiłam na stronę Pani Agnieszki wiedziałam że to właśnie TA OSOBA stworzy dla mnie mój dom marzeń.”
Kamila Łuczyńska-Wilczek
„Miałam niesamowitą przyjemność współpracy przy dwóch projektach z Agnieszką. To architekt z dużym doświadczeniem i wieloma nietuzinkowymi realizacjami na koncie. To zdecydowanie właściwy partner do rozmów – architekt, który potrafi słuchać i wyciągać wnioski proponując optymalne rozwiązania. My z mężem reprezentowaliśmy dwa zupełnie różne style, a Agnieszce udało się połączyć te 2 światy w jednym spójnym projekcie z cudownym efektem. Zdecydowanie polecam jej usługi dla osób zarówno szukających profesjonalnego wsparcia nie tylko w stworzeniu samego projektu, ale również później w jego wdrożeniu. To profesjonalistka dla której zadowolenie klienta jest najważniejsze i dlatego ma takie szerokie grono osób które powracają i chcą z nią realizować kolejne projekty – my zdecydowanie wpisujemy się w tą grupę.”
Karolina Błońska
„Jesteśmy szczęśliwymi nabywcami projektu Nocturne. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Agnieszką. Pomimo braku konkretnych pomysłów z naszej strony, Pani Agnieszka potrafiła zamienić szczątkowe informacje w jedną spójną wizję, a na końcu zaproponować projekt, który od razu nas przekonał i właściwie nie wymagał żadnych większych zmian. Propozycje Pani Agnieszki zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Polecam każdemu, kto ceni wnętrza z klasą, w dobrym smaku, oraz wymaga więcej niż tylko (i aż) określenie „bardzo ładne”."
Tomek Chmielewski
„Mieszkając od roku w mieszkaniu zaprojektowanym przez Agnieszkę, mogę powiedzieć, że jej kreatywność i wyczucie smaku przekładają się nie tylko na wspaniałe wnętrze, lecz także na wysoką funkcjonalność. Niczego w naszym mieszkaniu nie brakuje, niczego nie jest za dużo: mamy przestrzeń, szafy, których nie widać i „kilometry” blatów w kuchni – jak mawiała Agnieszka, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mojego męża. Polecam Studio Agnieszki – architekta z dobrym smakiem!”
Olga Szablińska
„Cierpliwość to jej drugie imię!!! Agnieszka jest bardzo kreatywna, ma niesamowitą wyobraźnię, wyczucie stylu, wszystko co powinien mieć wspaniały architekt. Stworzyła projekt który spełnił nasze oczekiwania w 100%. Doradzała na każdym etapie realizacji i służyła swoją pomocą. Bardzo dziękujemy!”
Emilia Gajda
„Pełen profesjonalizm pod każdym względem! Świetna współpraca, cudowne, ponadczasowe projekty tworzone z pasją oraz niesamowite wyczucie stylu. Zdecydowanie POLECAM!!!”
Kinga Foryś
„Podczas Naszej współpracy z Panią Agnieszką stworzyliśmy piękna, funkcjonalna, przytulna i ponadczasowa przestrzeń. Pani Agnieszka cierpliwie nanosiła na projekt wszelkie zmiany Naszych pomysłów, których było bardzo dużo, ale udało się Pani Agnieszce zebrać je wszystkie w spójną i piękna całość. Zawsze szybko odpowiada na wszelkie zapytania i zawsze służy pomocą. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.”
Agnieszka Szoch-Golec
„Architekt który potrafi słuchać i dopasować wnętrze do gustu i potrzeb klienta. Proponuje piękne a zarazem praktyczne i ponadczasowe rozwiązania, które długo nie tracą na „świeżości” i aktualności.”
Anita Elżanowska
„Podczas naszej rocznej współpracy Pani Agnieszka dała się poznać, jako osoba bardzo cierpliwa i niezwykle delikatna. Nigdy nie skrytykowała naszych pomysłów, chociaż długo szukaliśmy najlepszego rozwiązania. Chcieliśmy, aby wnętrze naszego domu było jak najbardziej współczesne, ponadczasowe, ale równocześnie ciepłe w odbiorze i funkcjonalne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu, który spełnia wszystkie nasze potrzeby. Na każdym etapie projektowania spotykaliśmy się i wspólnie omawialiśmy każde wnętrze. Podziwiam Panią Architekt za wyczucie stylu, idealne łączenie kolorów, materiałów i struktur, a także za dobór pięknego oświetlenia, które jest ozdobą każdego wnętrza. Nie ukrywam, że do wielu pomysłów Pani Architekt musiała nas przekonać, ale było warto. Cenimy sobie również fakt, że pomimo zakończenia współpracy i uregulowania płatności Pani Agnieszka nadal służyła nam pomocą i dobrą radą. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Agnieszką i życzę jej wielu sukcesów w kolejnych latach."
Joanna Kaźmierczak
„Wspaniała współpraca, serdecznie polecam!”
Ania Urbańska-Błaszczyk
„Pani Agnieszko dziękujemy za super projekt, dokładnie taki jakiego oczekiwaliśmy. Polecamy!"
Adam Rogaliński
j
a
Building Strategy
Architecture
a
a
Expansion Plan
Architecture
a
a
Structure Phase
Architecture
d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor